“Vsi so bili zelo strokovni in zelo prijazni. Še posebej se zahvaljujem svojemu osebju za njihovo profesionalnost in prijaznost.”
“Vsi so bili zelo strokovni in zelo prijazni. Še posebej se zahvaljujem svojemu osebju za njihovo profesionalnost in prijaznost.”